Birey C Matematik Soru Bankası PDF

1
1113
views

Birey Yayınları Gelişim Serisi PDF indirin. Birey C Matematik Soru Bankası PDF indirin. Birey Yayınları PDF indirin. YKS için PDF kitaplar indirin.

 

Birey Yayınları PDF

İndirmek için yazının bittiği yerdeki SONRAKİ yazısına tıklayın.

TYT ve YKS için PDF Kitaplar

Sitemizde yüzlerce pdf kitap var. Bunları görüntülemek için PDF Kitaplar kategorisine göz atın. Burada aradığınızı bulamadıysanız site içinde istediğiniz kitabın aramasını yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra daha birçok içerik var sitemizde.

Kullanışlı ve Özgün Çizelgeler (PDF)

YKS TYT için konu analizi yapabileceğiniz, günlük analizinizi yapacağınız, deneme analizi yapabileceğiniz bir çok çizelge sitemizde var. Çizelgeler basit programlar ile değil profesyonel tasarım programları yapılmakta ve üzerinde geniş olarak düşünülmekte .

Sitemizdeki çizelgeleri görmek için Çizelgeler kategorisine bakın.

Çizelge konusunda öneri ve fikirleriniz varsa İletişim Sayasından bize yazın, sizinle ortak bir çalışma yapalım. Fikirlerinizi şık bir tasarım ile birleştirelim.

İndirmek için yazının bittiği yerdeki SONRAKİ yazısına tıklayın.

YKS Hazırlık için Rehberlik Yazıları

Paragraf sorularının çözümünden, problemleri nasıl çözebileceğinize kadar birçok taktik verdiğimiz bir platform burası. Rehberlik yazılarımızı okumak için Rehberlik Yazıları kategorisine gitmenizde fayda var.

YKS için Ders Notları ve Konu Anlatımları

Ekip olarak bu konuya da özen gösteriyoruz. Pratik yolları ve daha iyi kavramınızı sağlayacak “konunun mantığını” sizlere veren yazılarımız var. Bunların bir kısmını PDF olarak indirebilirsiniz.

Sene sonu yaklaşırken veya ara ara kullanmanız ve tekrarınızı sağlamanızı sağlayacak Maddelerle Konu Anlatımı Yazı Serisi sizler için çok yararlı.

Ders Notları ve Konu Anlatımı kategorisinden bahsettiğimiz alt kategorileri ve Ders Notlarını görebilirsiniz.

Kitap İncelemeleri

Birçok kitabın incelemesini ve değerlendirmesini yaptık. Bu incelmeleri düzenli şekilde sitemizde paylaşıyoruz. Bir çok konuya değinerek, orta uzunlukta yazılar yazıyoruz. Bunlar sayesinde kitap alışverişi yaparken sizin işinizi biraz daha kolaylaştırıyoruz. Kitap İncelemeleri kategorisini de ziyaret edin bence.

Bize göre şu kitapları kullanın diye liste yapmak yerine bu şekilde geniş bilgi verip kararı size bırakmak en mantıklısı. Bu sebepten dolayı diğer sitelerden ayrılıyoruz.

İndirmek için yazının bittiği yerdeki SONRAKİ yazısına tıkla.

 

Birey Yayınları Matematik C Soru Bankası’ndan ayrılarak PDF İndir

Aşağıdaki bağlantı ile reklam veya herhangi bir virüs işaretlenirse indirebilirsiniz. Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız zor ama yine de sorun olursa yorum yapabilirsiniz.

[wpdm_package id=’1660′]

Yukarıdaki bağlantıdan en güvenli şekilde indirebilirsiniz.

 

 

 

 

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here