Dev YKS PDF Arşivi

7
1423
views
TYT ve AYT PDFler güncel pdf ler burada.

İlgili sayfaya 3 saniye içerisinde yönlendirileceksiniz. Lütfen biraz bekleyin.

 

Yaklşaık olarak 3 saniye sonra ilgili sayfaya yönlendirileceksiniz. Lütfen bekleyin.

Aşağıda sitemizin diğer içerikleri ile ilgili bir tanıtım yazısı var. Okumanızı tavsiye ederim.

Kullanışlı ve Özgün Çizelgeler (PDF)

YKS TYT için konu analizi yapabileceğiniz, günlük analizinizi yapacağınız, deneme analizi yapabileceğiniz bir çok çizelge sitemizde var. Çizelgeler basit programlar ile değil profesyonel tasarım programları yapılmakta ve üzerinde geniş olarak düşünülmekte .

Sitemizdeki çizelgeleri görmek için Çizelgeler kategorisine bakın.

Çizelge konusunda öneri ve fikirleriniz varsa İletişim Sayasından bize yazın, sizinle ortak bir çalışma yapalım. Fikirlerinizi şık bir tasarım ile birleştirelim.

YKS Hazırlık için Rehberlik Yazıları

Paragraf sorularının çözümünden, problemleri nasıl çözebileceğinize kadar birçok taktik verdiğimiz bir platform burası. Rehberlik yazılarımızı okumak için Rehberlik Yazılarıkategorisine gitmenizde fayda var.

YKS için Ders Notları ve Konu Anlatımları

Ekip olarak bu konuya da özen gösteriyoruz. Pratik yolları ve daha iyi kavramınızı sağlayacak “konunun mantığını” sizlere veren yazılarımız var. Bunların bir kısmını PDF olarak indirebilirsiniz.

Sene sonu yaklaşırken veya ara ara kullanmanız ve tekrarınızı sağlamanızı sağlayacak Maddelerle Konu Anlatımı Yazı Serisi sizler için çok yararlı.

Ders Notları ve Konu Anlatımı kategorisinden bahsettiğimiz alt kategorileri ve Ders Notlarını görebilirsiniz.

Kitap İncelemeleri

Birçok kitabın incelemesini ve değerlendirmesini yaptık. Bu incelmeleri düzenli şekilde sitemizde paylaşıyoruz. Bir çok konuya değinerek, orta uzunlukta yazılar yazıyoruz. Bunlar sayesinde kitap alışverişi yaparken sizin işinizi biraz daha kolaylaştırıyoruz. Kitap İncelemeleri kategorisini de ziyaret edin bence.

Bize göre şu kitapları kullanın diye liste yapmak yerine bu şekilde geniş bilgi verip kararı size bırakmak en mantıklısı. Bu sebepten dolayı diğer sitelerden ayrılıyoruz.

Daha Niceleri

İşin görünen yüzünden fazlası için ekip olarak sıkı çalışıyoruz. Birçok projemiz var ki… Sizlerin neye ihtiyacı varsa hepsini karşılayacak ayrıca ders aralarınızı dolduracak fikirlerimiz var. Hepsini bir an önce gerçekleştirmek için can atıyoruz. Yakında…

 

7 YORUMLAR

    • Düzenlemeye çalışalım. Hatta yeniden ayrı bir gönderi oluşturup bu yazıyı oraya yönlendirebiliriz. İlginiz ve uyarınız için teşekkürler.

    • Tüm linklerin düzenlenmesi, yenilerinin bulunması konusunda bir çalışmayı iş takvimimize ekledik. Site yazarlarımızdan Ahmet Tarca konu ile ilgilenecek ama kısa vadede zor.
      Bulduğumuz kitapları gönderi olarak paylaşıyoruz. Bu amaçla bir sayfa da oluşturduk. Henüz tamamlanmış değil. Çalışmalarımız sürüyor. Bahsettiğim sayfayı ziyaret etmek için: http://ogrenciplus.com/tyt-yks-icin-pdf-kitaplar/

      İlginize teşekkürler…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here