Gri Koç Zaman Çarkı PDF İndir

0
23
views

Gri Koç Zaman Çarkı ile planlayın. Gri Koç Zaman Çarkı nı buradan indirin. Gri Koç Zaman Çarkı PDF indirebilirsiniz. İndirme bağlantısı ikinci sayfada.

Bu yazı daha iyi ve daha yararlı şekilde ogrencikozu.com da var. Sizi oraya yönlendireceğiz. Lütfen 3 saniye bekleyin.

 

Bu yazıyı 11 Aralık 2017’de güncellendi.

 

Gri Koç Zaman Çarkı Nedir?

İndirme bağlantısına ulaşmak için yazının altındaki Sonraki butonuna tıklayın.

Gri Koç zaman çarkı ile bir gününüz nasıl geçiyor sorusuna yanıt bulursunuz. Gri Koç Youtube kanalında videolarda geçen zaman çizelgesi veya zaman çarkına aşağıdaki indirme bağlantısı ile ulaşabilirsiniz.

İlk kez duyduysanız bu yöntemi aşağıdaki video ile nedir, nasıl yapılır öğrenebilirsiniz.

 

Gri Koç’un yukaridaki videoda yaptığı ve anlattığı çarkı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsin. İşinize yarayacaktır. Nasıl vaktiniz geçiyor, en çok ne zaman kazandırıyor bunu anlayabilirsiniz. Eğer çok ders çalışıyor ve her şey yolundaysa bu çarklara bakarak şunu söylersiniz kendinize “bu kadar çalışmışım” bu söz de size özgüven kazandırır. Böylece başarıya bir adım daha yaklaşırsınız.

Çizelgeyi sayfanın aşağıdaki indirme bağlantısı ile indirebilirsiniz. Kaydet yazısına tıklamnız yeterli olacaktır.

İndirme bağlantısına ulaşmak için yazının altındaki Sonraki butonuna tıklayın.

Gri Koç Youtube Kanalı Açıklaması

Herkese selamlar. Ben Gri Koç. Yani : Eğitim Koçu ve Danışman Gökhan Müftüoğlu. Sınav yılındaysan ve taktiklere, motivasyona ihtiyacın varsa, doğru yerdesin. Peki kim bu Gri Koç? 2011’de özel kurumlarda işe koyulan, 2012’de ufaktan youtube videolarına başlayan, 2013’de Gri Koçluk ve Danışmanlık’ı kuran, 2015’e kadar yüzlerce seminer, binlerce bireysel koçluk görüşmesi yapan, 2016’da motivasyon odaklı Gri Koç Mobil uygulamasını kuran, 2017’de Youtube Türkiye’nin en büyük motivasyon kanalının sahibi olan, 2018’de kafasında çok büyük bir hedefi olan, Halen ofisinde 3 kişiye liderlik yapan, evli bir adam. Güzel ülkemin en büyük değeri olan gençlere hem seminerlerle hem de canlı yayınlara destek olmayı çok seviyorum.

İndirme bağlantısına ulaşmak için yazının altındaki Sonraki butonuna tıklayın.

Sitemizde Benzeri Birçok Çizelge Var

Bu tip çizelgeleri kullanmayı seviyorsanız bu site sizin için biçilmiş kaftan (bkz: TDK’da) olduğunu bilin. Çizelgeler Kategorisinden hazırladığımız tüm çizelgelere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Güncel Müfredat ve Yeni Sistem dikkate alınarak hazırladığımız derslere göre konu takip çizelgelerine ulaşmak için Konu Takip Çizelgeleri yazımıza gidebilirsiniz.

Bunun haricinde fikirlere ve açık bir kuruluş olduğumuzu unutmayın. İletişim Sayfamız aracılığı ile bize yazın istediğiniz, tasarladığınız çizelgeyi yapalım. Söylemeye gerek yok ama yinede söyleyelim: Ücretsiz, tamamen sizin yararınıza olacak şekilde kar gütmeden yaparız tüm çalışmalarımızı. Bir çok arkadaşa ile ortaklaşa çalışma yaptık. Fikrin varsa İletişim Sayfasını ziyaret etmelisin.

İndirme bağlantısına ulaşmak için aşağıdaki Sonraki butonuna tıklayın.

 

Gri Koç Zaman Çarkı PDF İndir

Çizelgenin birbiri ile çok farkı olmayan iki versiyonu var. Yenisi en alttaki. Bilginize…

[wpdm_package id=’1331′]

 

[wpdm_package id=’1792′]

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here