Karekök LYS Matematik Soru Bankası PDF (2017)

2
1624
views

Karekök LYS Matematik Soru Bankası PDF indir. Karekök Matematik PDF indir. Karekök yayınları LYS matematik soru bankası pdf indir. karekök lys matematik soru bankası 2017 pdf indir.

Karekök 2017 LYS Matematik Soru Bankası PDF

Aşağıdaki bir kaç paragrafta sitemiz ile ilgili tanıtımlar var. Sonrasında Karekök LYS Matematik Soru Bankası PDF indirme bağlantısı var.

Dosyayı indirmek için yazının bittiği yerdeki SONRAKİ butonuna tıklayın.

TYT ve YKS için PDF Kitaplar

Sitemizde yüzlerce pdf kitap var. Bunları görüntülemek için PDF Kitaplar kategorisine göz atın. Burada aradığınızı bulamadıysanız site içinde istediğiniz kitabın aramasını yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra daha birçok içerik var sitemizde.

Kullanışlı ve Özgün Çizelgeler (PDF)

YKS TYT için konu analizi yapabileceğiniz, günlük analizinizi yapacağınız, deneme analizi yapabileceğiniz bir çok çizelge sitemizde var. Çizelgeler basit programlar ile değil profesyonel tasarım programları yapılmakta ve üzerinde geniş olarak düşünülmekte .

Sitemizdeki çizelgeleri görmek için Çizelgeler kategorisine bakın.

Çizelge konusunda öneri ve fikirleriniz varsa İletişim Sayasından bize yazın, sizinle ortak bir çalışma yapalım. Fikirlerinizi şık bir tasarım ile birleştirelim.

Dosyayı indirmek için yazının bittiği yerdeki SONRAKİ butonuna tıklayın.

YKS Hazırlık için Rehberlik Yazıları

Paragraf sorularının çözümünden, problemleri nasıl çözebileceğinize kadar birçok taktik verdiğimiz bir platform burası. Rehberlik yazılarımızı okumak için Rehberlik Yazılarıkategorisine gitmenizde fayda var.

YKS için Ders Notları ve Konu Anlatımları

Ekip olarak bu konuya da özen gösteriyoruz. Pratik yolları ve daha iyi kavramınızı sağlayacak “konunun mantığını” sizlere veren yazılarımız var. Bunların bir kısmını PDF olarak indirebilirsiniz.

Şu Yazıyı Okudun Mu:  Birey Yayınları LYS Organik Kimya Soru Bankası İncelemesi

Sene sonu yaklaşırken veya ara ara kullanmanız ve tekrarınızı sağlamanızı sağlayacak Maddelerle Konu Anlatımı Yazı Serisi sizler için çok yararlı.

Ders Notları ve Konu Anlatımı kategorisinden bahsettiğimiz alt kategorileri ve Ders Notlarını görebilirsiniz.

Kitap İncelemeleri

Birçok kitabın incelemesini ve değerlendirmesini yaptık. Bu incelmeleri düzenli şekilde sitemizde paylaşıyoruz. Bir çok konuya değinerek, orta uzunlukta yazılar yazıyoruz. Bunlar sayesinde kitap alışverişi yaparken sizin işinizi biraz daha kolaylaştırıyoruz. Kitap İncelemeleri kategorisini de ziyaret edin bence.

Bize göre şu kitapları kullanın diye liste yapmak yerine bu şekilde geniş bilgi verip kararı size bırakmak en mantıklısı. Bu sebepten dolayı diğer sitelerden ayrılıyoruz.

Dosyayı indirmek için aşağıdaki SONRAKİ butonuna tıklayın.

 

Karekök 2017 LYS Matematik Soru Bankası PDF İndir

Aşağıdaki bağlantı ile indirebilirsiniz.

Karekök LYS Matematik Soru Bankası PDF KAYDET

Telif Sorunları için iletişim sayfasından bize ulaşınız.

2 YORUMLAR

    • Evet 2017 değil fakat basım tarihine bakarsanız 2016 yazıyor. 2017 geçerliliği olduğu için ve 2017 de basılanlar da aynısı olduğu için böyle yazdık.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here