Özdebir Yayınları 1. TYT Denemesi PDF

9
1501
views

Özdebir 1. deneme soruları pdf, özdebir denemeleri pdf olarak burada. özdebir yayınları 1. TYT denme PDF indir. Özdebir Yayınları 1. TYT Denemesi PDF indir.

Özdebir Yayınları 1. TYT-YKS Denemesi Cevapları ve Çözümleri için buraya tıklayın.

 

Özdebir tarafından 19 Ekim 2018, 20 Ekim 2018 ve 21 Ekim 2018 tarihlerinde yapılan sınavı PDF indirmek için:

Özdebir Türkiye Geneli 1. YKS Deneme Sınavı PDF (2018-2019)

 

Özdebir 1. TYT Denemesi PDF

TYT ve YKS için PDF Kitaplar

Sitemizde yüzlerce pdf kitap var. Bunları görüntülemek için PDF Kitaplar kategorisine göz atın. Burada aradığınızı bulamadıysanız site içinde istediğiniz kitabın aramasını yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra daha birçok içerik var sitemizde.

Kullanışlı ve Özgün Çizelgeler (PDF)

YKS TYT için konu analizi yapabileceğiniz, günlük analizinizi yapacağınız, deneme analizi yapabileceğiniz bir çok çizelge sitemizde var. Çizelgeler basit programlar ile değil profesyonel tasarım programları yapılmakta ve üzerinde geniş olarak düşünülmekte .

Sitemizdeki çizelgeleri görmek için Çizelgeler kategorisine bakın.

Çizelge konusunda öneri ve fikirleriniz varsa İletişim Sayasından bize yazın, sizinle ortak bir çalışma yapalım. Fikirlerinizi şık bir tasarım ile birleştirelim.

İndirmek için yazının bittiği yerdeki SONRAKİ yazısına tıklayın.

YKS Hazırlık için Rehberlik Yazıları

Paragraf sorularının çözümünden, problemleri nasıl çözebileceğinize kadar birçok taktik verdiğimiz bir platform burası. Rehberlik yazılarımızı okumak için Rehberlik Yazılarıkategorisine gitmenizde fayda var.

YKS için Ders Notları ve Konu Anlatımları

Ekip olarak bu konuya da özen gösteriyoruz. Pratik yolları ve daha iyi kavramınızı sağlayacak “konunun mantığını” sizlere veren yazılarımız var. Bunların bir kısmını PDF olarak indirebilirsiniz.

Şu Yazıyı Okudun Mu:  Birey Yayınları LYS Organik Kimya Soru Bankası İncelemesi

Sene sonu yaklaşırken veya ara ara kullanmanız ve tekrarınızı sağlamanızı sağlayacak Maddelerle Konu Anlatımı Yazı Serisi sizler için çok yararlı.

Ders Notları ve Konu Anlatımı kategorisinden bahsettiğimiz alt kategorileri ve Ders Notlarını görebilirsiniz.

Kitap İncelemeleri

Birçok kitabın incelemesini ve değerlendirmesini yaptık. Bu incelmeleri düzenli şekilde sitemizde paylaşıyoruz. Bir çok konuya değinerek, orta uzunlukta yazılar yazıyoruz. Bunlar sayesinde kitap alışverişi yaparken sizin işinizi biraz daha kolaylaştırıyoruz. Kitap İncelemeleri kategorisini de ziyaret edin bence.

Bize göre şu kitapları kullanın diye liste yapmak yerine bu şekilde geniş bilgi verip kararı size bırakmak en mantıklısı. Bu sebepten dolayı diğer sitelerden ayrılıyoruz.

 

Özdebir 1. TYT Denemesi PDF

Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Reklamsız güvenli indirme yapabilirsiniz.

İndirmek için aşağıdaki kilidi açmanız gerek: Sayfamızı beğenin veya tweet atın.

 

PDF İndir

 

Soru ve Sorunlar için yorum yapın, yardımcı olalım.

9 YORUMLAR

    • Doğru e-mail adresinizi girseydiniz mail atabilirdik ama doğru bilgi vermediğiniz için yapacak bir şey yok. Twitter hesabı oluşturmanız ve ikinci seçeneği değerlendirmeniz gerek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here