Töder 2018 TYT Deneme Sınavı Soruları ve Cevapları

3
250
views

Töder 2018 TYT Deneme Sınavı Soruları ve Cevapları

Töder 2018 TYT Deneme Sınavı Soruları ve Cevapları nı PDF indirin. 2018 Töder TYT Deneme sınavı soruları ve cevaplarını sitemizden indirip çözebilirsiniz. Töder 2018 soruları sitemizde. Töder TYT sınavı sınavı sitemizde mevcut. PDF indirin ve çözün. Töder 2018 tyt deneme sınavı cevap anahtarı da sitemizde var.

23-24 Aralık Cumartesi ve Pazar günü uygulanan TYT-YKS 1. Deneme Sınavını sorularını ilk olarak biz paylaşıyoruz. Soruları ve cevap anahtarını indirmek için aşağıdaki sonraki butonuna tıklayın ve cevap anahtarı ile soruların indirme sayfasına ulaşın.

Önceki yıllarda yapılan Töder Deneme Sınavı Soruları için tıklayınız.

Töder 2018 YKS Deneme Sınavı Soruları ve Cevapları için buraya tıkla.

 

Aşağıdaki bir kaç paragrafta sitemiz ile ilgili tanıtımlar var.

Denemeyi indirmek için yazının bittiği yerdeki SONRAKİ butonuna tıklayın.

TYT ve YKS için PDF Kitaplar

Sitemizde yüzlerce pdf kitap var. Bunları görüntülemek için PDF Kitaplar kategorisine göz atın. Burada aradığınızı bulamadıysanız site içinde istediğiniz kitabın aramasını yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra daha birçok içerik var sitemizde.

Kullanışlı ve Özgün Çizelgeler (PDF)

YKS TYT için konu analizi yapabileceğiniz, günlük analizinizi yapacağınız, deneme analizi yapabileceğiniz bir çok çizelge sitemizde var. Çizelgeler basit programlar ile değil profesyonel tasarım programları yapılmakta ve üzerinde geniş olarak düşünülmekte .

Sitemizdeki çizelgeleri görmek için Çizelgeler kategorisine bakın.

Çizelge konusunda öneri ve fikirleriniz varsa İletişim Sayasından bize yazın, sizinle ortak bir çalışma yapalım. Fikirlerinizi şık bir tasarım ile birleştirelim.

Denemeyi indirmek için yazının bittiği yerdeki SONRAKİ butonuna tıklayın.

YKS Hazırlık için Rehberlik Yazıları

Paragraf sorularının çözümünden, problemleri nasıl çözebileceğinize kadar birçok taktik verdiğimiz bir platform burası. Rehberlik yazılarımızı okumak için Rehberlik Yazılarıkategorisine gitmenizde fayda var.

YKS için Ders Notları ve Konu Anlatımları

Ekip olarak bu konuya da özen gösteriyoruz. Pratik yolları ve daha iyi kavramınızı sağlayacak “konunun mantığını” sizlere veren yazılarımız var. Bunların bir kısmını PDF olarak indirebilirsiniz.

Şu Yazıyı Okudun Mu:  Birey Yayınları LYS Organik Kimya Soru Bankası İncelemesi

Sene sonu yaklaşırken veya ara ara kullanmanız ve tekrarınızı sağlamanızı sağlayacak Maddelerle Konu Anlatımı Yazı Serisi sizler için çok yararlı.

OKU:  Dev YKS PDF Arşivi (Üyelere Özel)

Ders Notları ve Konu Anlatımı kategorisinden bahsettiğimiz alt kategorileri ve Ders Notlarını görebilirsiniz.

Kitap İncelemeleri

Birçok kitabın incelemesini ve değerlendirmesini yaptık. Bu incelmeleri düzenli şekilde sitemizde paylaşıyoruz. Bir çok konuya değinerek, orta uzunlukta yazılar yazıyoruz. Bunlar sayesinde kitap alışverişi yaparken sizin işinizi biraz daha kolaylaştırıyoruz. Kitap İncelemeleri kategorisini de ziyaret edin bence.

Bize göre şu kitapları kullanın diye liste yapmak yerine bu şekilde geniş bilgi verip kararı size bırakmak en mantıklısı. Bu sebepten dolayı diğer sitelerden ayrılıyoruz.

Denemeyi indirmek için aşağıdaki SONRAKİ butonuna tıklayın.

 

 

Töder 2017 TYT Deneme Sınavı Soruları ve Cevapları

Cevap Anahtarları

TYT Cevap Anahtarı İçin Tıklayınız…

YKS Cevap Anahtarı İçin Tıklayınız…

 

Sınav Sonuçları

Sonuç Sayfası

 

Sınav Soruları

Töder 2018 YKS Deneme Sınavı Soruları ve Cevapları için buraya tıkla.

[sociallocker id=1252]

Töder 2017 TYT Deneme Sınavı PDF

[/sociallocker]

İndirmede sorun yaşayan site üyeleri buraya tıklayarak üyelere özel hazırlanan gönderi ile daha kolay indirme yapabilirler.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here